• ółążść‡

WIADOMOŚCI DUSZPASTERSKIE
           Parafii p.w. Miłosierdzia Bożego w Zawierciu - Blanowicach
                                  III Niedziela Adwentu

1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Kwartalne Dni modlitw o życie chrześcijańskie rodzin.
2. Roraty dla dzieci i młodzieży w poniedziałki i piątki o godz. 16.30. wraz z kazaniem. W pozostałe dni tygodnia roraty również o godz. 16.30. Zapraszam do wspólnego przeżywania Adwentu.
3. Składam serdeczne ,,Bóg zapłać” za sprzątanie Kościoła i jednocześnie proszę kolejne osoby z ul. Wyspiańskiego z rodzin: Gosek, Wyszyńskich, Strychalskich, Kutela, Brodzików, Kalita, Pańda, Kłósek, Maciążek w sobotę na godz. 9.00.
4. Zapraszam codziennie o godz. 15.00. na Koronkę do Bożego Miłosierdzia wraz z Litanią do Miłosierdzia Bożego, jak również na Drogę Krzyżową w każdy piątek po Mszy św. wieczornej o godz. 17.00. Po drodze krzyżowej spotkanie formacyjne dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.
5. Przy wyjściu ze świątyni możemy nabyć Świece Caritas, jako Wigilijne Dzieło Pomocy Potrzebującym Dzieciom w cenie 6zł.
6. Zachęcam do pogłębiania naszej wiedzy religijnej przez czytanie tygodnika katolickiego ,,Niedziela”.

Zawiercie – Blanowice, 17. grudnia 2017r.

środa,
13 grudnia 2017