• ółążść‡

WIADOMOŚCI  DUSZPASTERSKIE

Parafii p.w. Miłosierdzia Bożego w Zawierciu – Blanowicach

III Niedziela Zwykła

1.Przeżywamy dzisiaj Niedzielę Słowa Bożego. Zachęcam do czytania, celebracji, refleksji i krzewienia Słowa Bożego zawartego na kartach Piśmie św.

2.Zapraszam codziennie o godz. 15.00. na Koronkę do Bożego Miłosierdzia wraz z Litanią do Miłosierdzia Bożego i Aktem oddania Bożemu Miłosierdziu.

3.Składam serdeczne ,,Bóg zapłać” za sprzątanie Kościoła oraz jednocześnie proszę kolejne osoby z ul. Wyspiańskiego od rodziny Janoska do Kłósek w sobotę na godz. 9.00.

4.Zachęcam do pogłębiania naszej wiedzy religijnej przez czytanie tygodnika katolickiego ,,Niedziela”.

Zawiercie – Blanowice, 23. stycznia 2022r.

poniedziałek,
24 stycznia 2022

(24. dzień roku)

Poniedziałek, III Tydzień zwykły