• ółążść‡

WIADOMOŚCI  DUSZPASTERSKIE

Parafii p.w. Miłosierdzia Bożego w Zawierciu – Blanowicach

XXIX Niedziela Zwykła

1.,Świętą i zbawienną jest rzeczą modlić się za zmarłych”. Powoli zbliżamy się do Uroczystości Wszystkich Świętych, dni szczególnej modlitwy za naszych drogich zmarłych. Możemy składać wypominki za naszych bliskich zmarłych:

- WYPOMINKI JEDNORAZOWE - to modlitwa Kościoła za zmarłych w Uroczystość Wszystkich Świętych 1. IX. Na cmentarzu procesja i Msza św. za zmarłych o godz. 12.00.

-WYPOMINKI OKTAWALNE – to modlitwa Kościoła za zmarłych od 2. XI.- do 9. XI.  Wspólna Msza św. i różaniec za zmarłych o godz. 17.00.

- WYPOMINKI ROCZNE – to modlitwa Kościoła za zmarłych w niedzielę o godz. 10.50.

2.Dzieci przygotowujące się do Rocznicy I Komunii św. na nabożeństwo różańcowe przychodzą w piątki na godz. 17.30., natomiast młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania we wtorki i  czwartki na godz. 17.30.

3.We wtorek modlić się będziemy podczas nabożeństwa różańcowego w int. mieszkańców z ul. Jesiennej, w czwartek z ul. Cedrowej i Obłok, w piątek z ul. Chmielnej. Zapraszam do wspólnej modlitwy.

4.Składam serdeczne ,,Bóg zapłać” za sprzątanie Kościoła oraz  jednocześnie proszę kolejne osoby z pierwszej części ul. Olendry od ul. Przyjaźni do Remizy w sobotę na godz. 9.00.

5.Zachęcam do pogłębiania naszej wiedzy religijnej przez czytanie tygodnika katolickiego ,,Niedziela”.

Zawiercie – Blanowice, 17. października 2021r.

piątek,
22 października 2021