• ółążść‡

WIADOMOŚCI  DUSZPASTERSKIE

Parafii p.w. Miłosierdzia Bożego w Zawierciu – Blanowicach

XXVI Niedziela Zwykła

1.Od soboty rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe. We wtorki, czwartki i piątki o godz. 17.30., w poniedziałki, środy i soboty o godz. 8.00., natomiast w niedziele po Mszy św. o godz. 11.00.

2.Dzieci przygotowujące się do I Komunii św. na nabożeństwo różańcowe przychodzą we wtorki na godz. 17.00., natomiast młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania w czwartki na godz. 17.00.

3.W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Chorych nawiedzam z posługą sakramentalną w ich domach w sobotę od godz. 9.00.

4.Składam serdeczne ,,Bóg zapłać” za sprzątanie Kościoła, kwiaty i jednocześnie proszę kolejne osoby z ul. Przyjaźni: rodz. Czajkowskich, Szymańskich, Burzyńskich i Cichoniów w sobotę na godz. 9.00.

5.Bardzo serdecznie zapraszam drogich Parafian i Gości na Uroczystości Odpustowe ku czci Św. Siostry Faustyny w przyszłą niedzielę (2. Października) o godz. 11.00. Mszę św. wraz z procesją odprawi i Słowo Boże wygłosi Jego Ekscelencja Ks. bp Antoni Długosz.

6.Dzieci przygotowujące się do I Komunii Św. i młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania przychodzi na Mszę św. Odpustową o godz. 11.00. Ks. Biskup poświęci i przekaże różańce dzieciom pierwszokomunijnym.

7.Zachęcam do pogłębiania naszej wiedzy religijnej przez czytanie tygodnika katolickiego ,,Niedziela”.

Zawiercie – Blanowice, 25. września 2022r.

sobota,
01 października 2022