• ółążść‡

WIADOMOŚCI DUSZPASTERSKIE
              Parafii p.w. Miłosierdzia Bożego w Zawierciu - Blanowicach
                                  VI Niedziela Zwykła

1. Trwają ferie zimowe dla dzieci i młodzieży. Wszystkim wypoczywającym życzę udanego urlopu. Jednocześnie nie zapominajmy o obowiązku uczestniczenia we Mszach św. niedzielnych i świątecznych, jak również o codziennej modlitwie.
2. W piątek przeżywamy Święto Katedry św. Piotra, Apostoła. Odpust zupełny może uzyskać wierny, który nawiedzając w tym dniu Archikatedrę pobożnie odmówi ,,Ojcze nasz” i ,,Wierzę w Boga”.
3. Składam serdeczne ,,Bóg zapłać” za sprzątanie Kościoła i jednocześnie proszę kolejne osoby z ul. Przyjaźni: rodz. Koclęgów, Buczek, Bałdyga, Maciążek, Dziub, Bukowscy, Wnuk, Brewka, Witas, Karolak, Bednarz, Sołtysik  w sobotę na godz. 9.00.
4. Zapraszam codziennie o godz. 15.00. na Koronkę do Bożego Miłosierdzia wraz z Litanią do Miłosierdzia Bożego, jak również na Drogę Krzyżową w każdy piątek o godz. 17.30.
5. Zachęcam do pogłębiania naszej wiedzy religijnej przez czytanie tygodnika katolickiego ,,Niedziela”.

Zawiercie – Blanowice, 17. luty 2019r.

wtorek,
19 lutego 2019