• ółążść‡

WIADOMOŚCI DUSZPASTERSKIE

Parafii p.w. Miłosierdzia Bożego w Zawierciu – Blanowicach

XX Niedziela Zwykła

1.  Trwamy w okresie urlopowo-wakacyjnym. Nie zapominajmy w tym czasie o modlitwie, życiu sakramentalnym i obowiązku uczestniczenia w niedzielnych i świątecznych Mszach św.

2.  Wczoraj rozpoczęliśmy Nowennę przed Uroczystością Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej.

3.  W dniach od 23. do 25. sierpnia przeżywać będziemy pieszą pielgrzymkę z Zawiercia na Jasną Górę pod hasłem ,,Każda rodzina niesie światło”. Zapisu chętnych dokonujemy po każdej Mszy św. w zakrystii.

4.  Składam serdeczne ,,Bóg zapłać” za sprzątanie Kościoła i jednocześnie proszę kolejne osoby z ul. Przyjaźni: rodz. Koclęgów, Buczek, Bałdyga, Maciążek, Dziub, Bukowscy, Wnuk, Brewka, Witas, Karolak, Bednarz, Sołtysik  w sobotę na godz. 9.00.

5.  Zapraszam codziennie o godz. 15.00. na Koronkę do Bożego Miłosierdzia wraz z Litanią do Miłosierdzia Bożego, jak również na Drogę Krzyżową w piątek o godz. 17.30.

6.  Zachęcam do pogłębiania naszej wiedzy religijnej przez czytanie tygodnika katolickiego ,,Niedziela”.

Zawiercie – Blanowice, 18. sierpnia 2019r.

poniedziałek,
19 sierpnia 2019