• ółążść‡
Wyszukiwanie
 

                              WIADOMOŚCI  DUSZPASTERSKIE

        Parafii p.w. Miłosierdzia Bożego w Zawierciu – Blanowicach                                      

                                   XXVI Niedziela Zwykła 

 

1.Od soboty rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe. We wtorki, czwartki i piątki o godz. 17.30., w poniedziałki, środy i soboty o godz. 8.00., natomiast w niedziele po Mszy św. o godz. 11.00. 

2.Dzieci przygotowujące się do I Komunii św. na nabożeństwo różańcowe przychodzą we wtorki na godz. 17.00., natomiast młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania w czwartki na godz. 17.00.

3.W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Chorych nawiedzam z posługą sakramentalną w ich domach w sobotę od godz. 9.00.

4.Składam serdeczne ,,Bóg zapłać” za sprzątanie Kościoła, kwiaty i jednocześnie proszę kolejne osoby z ul. Przyjaźni: rodz. Czajkowskich, Szymańskich, Burzyńskich i Cichoniów w sobotę na godz. 9.00.

5.Bardzo serdecznie zapraszam drogich Parafian i Gości na Uroczystości Odpustowe ku czci Św. Siostry Faustyny w przyszłą niedzielę (2. Października) o godz. 11.00. Mszę św. wraz z procesją odprawi i Słowo Boże wygłosi Jego Ekscelencja Ks. bp Antoni Długosz.

6.Dzieci przygotowujące się do I Komunii Św. i młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania przychodzi na Mszę św. Odpustową o godz. 11.00. Ks. Biskup poświęci i przekaże różańce dzieciom pierwszokomunijnym.

7.Zachęcam do pogłębiania naszej wiedzy religijnej przez czytanie tygodnika katolickiego ,,Niedziela”.

 

Zawiercie – Blanowice, 25. września 2022r. 

Dzisiaj jest

sobota,
01 października 2022

(274. dzień roku)

Święta

Sobota, XXVI Tydzień zwykły
Rok C, II
Wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy, dr Kościoła

Licznik
Liczba wyświetleń:
468915
Statystyki

Brak własnych statystyk

Dźwięk