• ółążść‡

WIADOMOŚCI  DUSZPASTERSKIE

Parafii p.w. Miłosierdzia Bożego w Zawierciu – Blanowicach

V Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 9.00. poświęcenie świec pierwszokomunijnych i spotkanie formacyjne dla dzieci i rodziców przygotowujących się do I Komunii św.

2. Również dzisiaj niedziela miesięcznej Adoracji Najświętszego Sakramentu. O godz. 15.00. wystawienie Najświętszego Sakramentu, wspólna modlitwa i wymiana tajemnic różańcowych.

3. W przyszłą niedziele po Mszy św. o godz. 9.00. spotkanie formacyjne dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.

4. Składam serdeczne ,,Bóg zapłać” za sprzątanie Kościoła, kwiaty oraz jednocześnie proszę kolejne osoby z z ul. Wyspiańskiego od rodziny Janoska do Kłósek w sobotę na godz. 9.00.

5. Zachęcam do pogłębiania naszej wiedzy religijnej przez czytanie tygodnika katolickiego ,,Niedziela”.

Zawiercie – Blanowice, 05. luty 2023r.

sobota,
04 lutego 2023

(35. dzień roku)

Sobota, IV Tydzień zwykły
Rok A, I
Dzień Powszedni albo wsp. Najśw. Maryi Panny w sob.

Liczba wyświetleń:

Brak własnych statystyk