• ółążść‡

WIADOMOŚCI DUSZPASTERSKIE
             Parafii p.w. Miłosierdzia Bożego w Zawierciu- Blanowicach
                                  XVI  Niedziela Zwykła

1. Trwamy w okresie urlopowo-wakacyjnym. Nie zapominajmy w tym czasie o modlitwie, życiu sakramentalnym i obowiązku uczestniczenia w niedzielnych i świątecznych Mszach św.
2. W czwartek przeżywamy Wspomnienie Św. Joachima i Anny, Rodziców NMP. W sposób szczególny modlimy się o dar zdrowia i błogosławieństwo Boże dla rodziców, dziadków, emerytów i osób w podeszłym wieku.
3. Składam serdeczne ,,Bóg zapłać” za sprzątanie Kościoła, kwiaty i jednocześnie proszę kolejne osoby z ul. Wyspiańskiego: rodz. Piwowar, Widera, Bergier, Karolak, Janoska, Janeczko w sobotę na godz. 9.00.
4. Zapraszam codziennie o godz. 15.00. na Koronkę do Bożego Miłosierdzia wraz z Litanią do Miłosierdzia Bożego, jak również na Drogę Krzyżową w każdy piątek o godz. 17.30.
5. Wszystkim Drogim Solenizantom i Jubilatom bieżącego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia: obfitości Bożych łask z pamięcią w modlitwie. Nie zapominajmy w naszych modlitwach również o naszych zmarłych, bliskich naszemu sercu i zmarłych z naszej wspólnoty parafialnej.
6. Zachęcam do pogłębiania naszej wiedzy religijnej przez czytanie tygodnika katolickiego ,,Niedziela”.

Zawiercie – Blanowice, 22. lipca 2018r.

niedziela,
22 lipca 2018