• ółążść‡

WIADOMOŚCI DUSZPASTERSKIE
      Parafii p.w. Miłosierdzia Bożego w Zawierciu- Blanowicach
                         IV Niedziela Wielkanocy

1. Dzisiaj Niedziela Dobrego Pasterza, rozpoczynająca kwartalne dni modlitwo powołania do służy w Kościele.
2.  Jutro przeżywamy Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika – Głównego patrona Polski. W środę Święto św. Marka, Ewangelisty.
3.  Składam serdeczne ,,Bóg zapłać” za sprzątanie Kościoła i jednocześnie proszę kolejne osoby z ul. Łącznej w sobotę na godz. 9.00.
4.  Zapraszam codziennie o godz. 15.00. na Koronkę do Bożego Miłosierdzia wrazz Litanią do Miłosierdzia Bożego, jak również na Drogę Krzyżową w każdy piątek o godz. 17.30.
5.  Wszystkim Solenizantom i Jubilatom bieżącego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia: obfitości Bożych łask z pamięcią w modlitwie. Nie zapominajmy w naszych modlitwach również o naszych zmarłych, bliskich naszemu sercu i zmarłych z naszej wspólnoty parafialnej.
6. Zachęcam do pogłębiania naszej wiedzy religijnej przez czytanie tygodnika katolickiego ,,Niedziela”,  który możemy nabyć przy wyjściu ze Świątyni.

Zawiercie – Blanowice, 22. kwietnia 2018r.

wtorek,
24 kwietnia 2018

(114. dzień roku)

Wtorek, IV Tydzień Wielkanocny